LimeEdit

LimeEdit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 547
  • DOSYA BOYUTU 1.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ruchira Hasaranga

Jpg ve Png formatlı resimlerinizi bu programı kullanarak direkt olarak kodlama yaparak düzenleyebilirsiniz.

LimeEdit programı jpg ve png resim dosyalarınızı düzenleyebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir resim editörü. Ancak onu diğer resim editörlerinden ayıran konu içerisinde hazır araçlar bulunmaması ve resim düzenleme işlemini kendinizin kod yazarak gerçekleştirmeniz gerekmesi.

Kendi kodunuzu yazarken C/C++ bilginizden faydalanarak programın içerisindeki script editörü vasıtasıyla resimleriniz üzerinde dilediğiniz değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yüklediğinizde hazır kodlar da içerisinde bulunduran program böylece kod bilmeyenlerin de resimler üzerinde basit işlemler gerçekleştirebilmelerini sağlıyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi programın arayüzü çok basit bir şekilde düzenlenmiş. Zira herhangi bir ek araç bulunmadığı ve her şey kodlarla halledildiği için uygulamayı kullanırken kod bilginiz varsa hiç bir karışıklık yaşamayacağınız kesin. Eğer diğer resim editörlerinin sunduğu olanaklardan sıkıldıysanız ve kendi kodlarınızla kendi düzenlemelerinizi yapmak istiyorsanız programı indirmeyi unutmayın.