Listen to YouTube

Listen to YouTube

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,879
  • DOSYA BOYUTU 5.53 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Listen to YouTube

Listen to YouTube ile favori YouTube videolarınızı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Listen to YouTube, YouTube videolarını bilgisayara kaydetme konusunda size yardımcı olan bir YouTube müzik indirme ve YouTube video indirme programıdır. 

YouTube video servisi internet bağlantımız aktifken oldukça kullanışlıdır. Bu servis üzerinden dilediğimiz parçayı dinleyebilir ve dilediğimiz videoyu seyrdebiliriz. Peki internet bağlantımız her zaman yoksa veya internet bağlantımızın kotası dolduysa ne yapabiliriz?

Bu sorunun cevabı Listen to YouTube programıdır. Listen to YouTube kullanarak YouTube videolarını sadece bir kere bilgisayarımıza kaydederek internet olmadığında ya da kotamız dolduğunda videoları internete ihtiyaç duymadan çevrimdışı olarak seyredebilir veya dinleyebiliriz.

Programın YouTube MP3 indirme özelliği ile YouTube videolarını direkt olarka MP3 formatında indirebilir ve medya oynatıcımızda, telefonumuzda veya diğer farklı cihazlarda oynatabiliriz.

Sade bir arayüze sahip programda tek yapmanız gereken YouTube videolarının adreslerini tarayıcınızdan kopyalamak ve programın arayüzüne yapıştırmaktır. Program indireceğiniz videolar için farklı video ve ses kalite seçenekleri sunmaktadır. Böylece istediğiniz kalite ve boyutta videoları bilgisayarınıza kaydedebilmektesiniz.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri dönürebilirsiniz: