LISTSP

LISTSP

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 218
  • DOSYA BOYUTU 0.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sam Borde

Bilgisayarınızda yürütülen tüm işlemleri kolayca görüntüleyebilme ve sonlandırabilme şansına bu program ile sahipsiniz.

LISTSP programı bilgisayarınızda varolan ve açık olan işlemleri gözlemlemenizi sağlayan kullanışlı ve hafif bir uygulama. Özellikle Windows'un kendi görev yöneticisini anlaması zor buluyorsanız hem açık programları, hem servisleri hem de sürücüleri gösteren bu programı beğeneceğinize inanıyorum.

Uygulamanın sahip olduğu yetenekler arasında yürütülen işlemleri durdurmak veya işlemleri başlatmak, hizmetleri deaktive etmek yahut aktifleştirmek, açılan uygulamaları görüntülemek ve ağ operasyonlarını görüntülemek yer alıyor. Özellikle sık sık sisteminizde sizin haberiniz olmayan uygulamaların çalıştığından şüpheleniyorsanız kendiniz direkt olarak arkaplanda çalışan herşeyi görebilirsiniz.

Sadece uygulamaların adlarını değil aynı zamanda kullandıkları sistem kaynaklarını da görüntüleyebileceğiniz LISTSP tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu sunuluyor. Sade ve kolay anlaşılır arayüzü sayesinde bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Programı kullanırken admin yani yönetici yetkilerinizle açmanız gerekmektedir.