Live Wallpaper Valentine Day

Live Wallpaper Valentine Day

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 257
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anemoi Apps

Live Wallpaper Valentine Day, aşk temalı duvar kağıtları ile sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi gösterebileceğiniz Android uygulamasıdır.

Live Wallpaper Valentine Day, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz özel ve yararlı bir sevgililer günü uygulamasıdır. İçerisinde büyük bir duvar kağıdı koleksiyonu barındıran uygulama sayesinde sevgilinizle birlikte aynı duvar kağıdını kullanabilir ve birbirinize olan sevginizi gösterebilirsiniz.

Gül,kalp ve çiçeklerin bulunduğu aşk temalı ve yüksek kaliteli duvar kağıtlarından oluşan uygulama içerisindeki canlı duvar kağıtlarında kırmızı rengi ağırlıktadır. Uygulama içerisindeki duvar kağıtlarından istediğinizi seçerek, cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz. Uygulama içinde yer alan tüm duvar kağıtları canlıdır. Bu nedenle cihazınızı hareket ettirdikçe duvar kağıtlarınızda hareket edecektir.

Uygulamayı kullanarak cihazınızın duvar kağıdını değiştirebilmek için istediğiniz duvar kağıdını seçerek üstüne dokanmalısınız. Bir kaç saniye içerisinde duvar kağıdı değişiğimi yapılmış olacaktır. Arkaplan animasyonu veya hareketli duvar kağıdı seçeneklerini siz ayarlayabilirsiniz. Bu seçenekleri tercih ettiğinizde cihazınızı hareket ettirdiğinizde duvar kağıdınız üzerindeki objeler de hareket edecektir.

İnternet üzerinde aşk temalı duvar kağıtları arama derdinize son verecek olan Live Wallpaper Valentine Day uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyerek sevgilinize sevgililer gününde güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.