LockDisk

LockDisk

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,431
  • DOSYA BOYUTU 0.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Klonsoft

LockDisk, her tür veriyi saklayabilmeniz için fazla şifreli sanal sürücü oluşturan başarılı bir şifreleme programıdır.

LockDisk, kullanıcıların kendilerine ait her tür veriyi 256 bit şifrelemeyle saklayabilmeleri için birden fazla şifreli sanal sürücü oluşturan güçlü bir şifreleme yazılımıdır. Bu çok güçlü şifreleme sayesinde dosyalarınıza sizden başkası ulaşamaz.

Program sizin için sadece kendi belirlemiş olduğunu şifreyle giriş yapabileceğiniz bir veri deposu oluşturur ve bu depo üzerinde tüm verileri şifrelenmiş olarak saklar. Bilgisayarınızda yer alan C: ve D: sürücüleri gibi farklı bir sürücü olarak karşınıza gelecek olan LockDisk'te sabit diskiniz üzerinde sıradan bir sürücü olacaktır ve kolayca işlem yapmanıza olanak sağlayacaktır.

LockDisk ile şifrelemek istediğiniz dosyalarınız için tek yapmanız gereken, dosyalarınızı LockDisk depolama alanına sürükleyip bırakmaktır. Depo içerisine attığınız tüm dosyaları sizin için otomatik olarak şifreleyecek olan program sayesinde tüm verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Ayrıca LockDisk depolama alanı sadece ana parolaya sahip kullanıcı tarafından görüntülenebilir, düzenlenebilir veya değiştirilebilir. Dier zamanlarda tüm dosyalarınız görünmezdir ve herhangi biri tarafından görüntülenemez.

Bilgisayarınızda yer alan verilerinizin güvenliğine önem veriyorsanız LockDisk'i mutlakana denemenizi öneririm.