LogMeIn Free

LogMeIn Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19,036
  • DOSYA BOYUTU 20.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LogMeIn

İstediğiniz yerden, istediğiniz zamanda bilgisayarınıza erişerek işlemleri uzaktan yerine getirmek için ücretsiz ve güvenli bir alternatif.

LogMeIn Free uzaktan yönetimi pratik ve ücretsiz hale getiriyor. İnternet bağlantısıyla bilgisayarınıza ulaşın, klasörlerinizi yönetin. Kısacası işlemlerinizi istediğiniz yerden ama kendi bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirin.

LogMeIn tecrübesiyle hazırlanmış program güvenlik endişesi yaşayanların güvenle yararlanabileceği bir yazılım. Yazılımın kullandığı 256-bit SSL şifreleme sistemi çevrimiçi bankacılık işlemlerinde sunulan güvenlik hizmetinin aynısını sunuyor. Mobil desteği de sunan program akıllı telefon ve tabletler aracılığıyla uzaktan yönetimi mümkün hale getiriyor.

Ulaşmak istediğiniz bilgisayarınıza LAN üzerinden uzaktan erişerek istediğiniz işlemi yapabiliyorsunuz. Acilen ulaşmanız gereken belgeler, indirme işlemi süren dosyaların takibi veya ev bilgisayarınızda yapılması gereken işlemlere istediğiniz yerden istediğiniz zamanda başlamak için LogMeIn Free en iyi alternatiflerden. En pratik uzaktan yönetim programlarından olan LogMeIn Free ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.