Loudlee

Loudlee

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 698
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Loudlee

Sevdiğiniz müzikleri çevrimiçi ortamda dinlemenizi ve diğer kullanıcılarla etkileşimde kalmanızı sağlayan yepyeni bir sosyal servis.

Loudlee, çok kısa bir süre önce yayına giren bir müzik dinleme servisi. Loudlee görsel olarak Pinterest'i andırıyor. Eğer bir sanatçının tüm albümlerini görmek ve dinlemek isterseniz tercih etmeniz gereken bir site.

Loudlee, sadece Facebook ile kayıt olmanıza izin veriyor. Kısacası Facebook kullanıcı değilseniz şimdilik Loudlee kullanıcısı da olamazsınız ki bu aslında önemli bir eksiklik. Görsel olarak oldukça zengin olan servis müzik arşivini Youtube aracılığıyla oluşturmuş. Dolayısıyla video klipleri de izleyebiliyorsunuz. Çalma listesini oluşturmak oldukça kolay. Dinlediğiniz şarkıcılar hem dinlediklerinizde gösteriliyor hem de otomatik olarak kütüphanenize ekleniyor. İsterseniz daha sonra kütüphanede düzenleme yapabilir ve istemediklerinizi silebilirsiniz.

Sanatçılara ait sayfalarda çıkardıkları albümleri ve en popüler şarkıları listeleniyor. Ayrıca sevdiğiniz şarkıcıların benzerleri de listeleniyor. Servis benzerleriyle karşılaştırıldığında içeriklere kolay ulaşmanızı sağlıyor diyebiliriz. Size ait profil üzerinden arkadaşlaırnızı davet edebilir, diğer kullanıcıları takip edebilir ve takip edilebilirsiniz.