Love Hearts Live Wallpaper

Love Hearts Live Wallpaper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 257
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Live Wallpapers and Backgrounds

Love Hearts Live Wallpaper, Android cihazlar için tasarlanmış renkli ve eğlenceli kalpli canlı duvar kağıdı resimleri içeren güzel bir uygulamadır.

Love Hearts Live Wallpaper, birbirinden güzel kalpli ve rangarenk duvar kağıtları içeren bir Android uygulamasıdır.

Özellikle aşıkların ilgisini çekebilecek bu uygulama ile Android cihazlarınızın ekranlarını hareket eden kalpler ile dolduruken aynı zamanda bu resimlerin rengarenk seçeneklerinden beğendiğinizi kullanabilirsiniz.

Uygulama için özel olarak hazırlanmış muhteşem renklerdeki canlı duvar kağıtları sayesinde cihazınızın ekranını oldukça sevgi dolu ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için herhangi bir kurulum işlemi gerekmiyor. Ücretsiz olarak indirme işlemini tamamladıktan sonra sırasıyla; Home > Menu > Wallpapers > Live Wallpapers adımlarını izleyerek duvar kağıdınızı ayarlayabilirsiniz.

Duvar kağıdını ayarladıktan sonra ekranınızda sürekli hareket eden kalpler ve aynı zamanda zevkinize göre arka plandaki renk olacak. Android cihazınıza baktıkça sevdiğinizi, eşinizi veya çocuğunuzu hatırlayabilir ve kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Renkli ve neşeli bir duvar kağıdı kullanmak isteyenler için rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir uygulama olan Love Hearts Live Wallpaper'ı hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.