Lubbo's Fan Control

Lubbo's Fan Control

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,680
  • DOSYA BOYUTU 0.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Davide Ramo&Ugo; Diana

Macbook Pro bilgisayarınızı Bootcamp ile açtığınızda fan hızı ve işlemci sıcaklığını takip etmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Lubbo's Fan Control programı, MacBook Pro Unibody ve MacBook Air bilgisayarlarınızın fan hızını kontrol edebilmeniz ve sıcaklıkları ölçebilmeniz için hazırlanmış olan bir Windows programı. Farkedebileceğiniz gibi BootCamp ile Windows'u açtığınızda kullanabileceğiniz programın maalesef Mac işletim sistemi için herhangi bir sürümü bulunmuyor ve Windows çalıştırılan Mac bilgisayarlar için üretilmiş.

Program sisteminizde bulunan fanları gözlemleyebiliyor ve aynı zamanda hem CPU hem de GPU için ölçüm işlemlerini yapıyor. Hem fan hızını hem de her iki işlemcinin de sıcaklığını ölçerek herhangi bir sorun olması durumunda farketmenize yardımcı oluyor. Sadece tek ekranlı bir arayüzden oluşmasına rağmen bu arayüzde tüm ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri barındırdığı için karmaşık menüler arasında gezinmenize gerek kalmıyor.

Bahsettiğimiz iki model MacBook'lar için hazırlanması nedeniyle, diğer Mac cihazlarda denemeniz durumunda doğru bilgi vermekte zorlanacağını ya da hiç bilgi vermeyebileceğini de dikkate almayı unutmayın.a