FurMark

FurMark

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 42,558
 • DOSYA BOYUTU 5.25 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Jerome Guinot

FurMark, bilgisayarınızda takılı bulunan ekran kartınızı test etmek amacıyla üretilmiş etkili ve ücretsiz bir yazılımdır.

FurMark indir, ekran kartlarını test ederek karşılaştırabilmek ve bu sayede bilgisayarınız için en uygun ekran kartını bulabilmek için üretilmiş başarılı bir ekran kartı test programıdır. Programı kullanarak ekran kartınızı diğer bilgisayarların ekran kartları veya eskiden kullandığınız bir ekran kartı ile karşılaştırabilirsiniz.

FurMark Özellikleri

 • Ücretsiz,
 • Windows sürüm,
 • Ekran kartı testi,
 • Basit kullanım,
 • Detaylı analiz,
 • Ekran kartı bilgileri öğrenme,

Ekran kartınızın performansını değerlendirmek için onu zorlayarka stres altına sokan program oldukça başarılı bir şekilde işlemleri yerine getiriyor. Test aşamasında ekran kartınızın aşırı ısınmasını sağlayan program, aynı zamanda bilgisayarınızın performansını ve istikrarını görmenizi sağlıyor. Fakat programı kullanarak ekran kartınızı test etmeden önce sisteminizde bulunan parçaların hepsinini sürücülerinin güncel ve yüklü olduğundan emin olmalısınız.

FurMark indir programı ile yapacağınız testlerin ayarlarını kendiniz belirliyorsunuz. Bunlara örnek olarak testi tam ekranmı yoksa pencere ekranındamı gerçekleştirmek istediğinizi seçebilirsiniz. Buna benzer olarak testi gerçekleştirmek istediğiniz çözünürlüğü de kendiniz belirliyorsunuz. Bilgisayarları üzerinde yüksek performans elde etmek için overclock yapmış olan gelişmiş bilgisayar kullanıcıları için programın özel bir test modu bulunuyor. Programı bu modda çalıştırarak ekran kartınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Programı kullanarak test yaparken ısı bilgilerini ekranınızdan takip edebiliyorsunuz ve aynı zamanda kritik noktalara gelindiğinde program size uyarı veriyor. Ekran kartınızın sınırlarını zorlayarak yapacağınız testler, diğer ekran kartları ile yapacağınız karşılaşmalarda gayet faydalı olacaktır. Ayrıca bu karşılaşmalardan ayrı olarak ısı ve enerji tüketimi açısından en iyi kombinasyonu seçmenize olanak sağlamış olur.

FurMark İndir

Ekran kartınızın test işlemi bittikten sonra uygulama size test ayarları, bilgisayarınızın donanımı ve yazılımlarını içeren bir rapor hazırlar. Bu raporda ekran kartınızın genel ekran kartları arasındaki puanını da görebilirsiniz. Ayrıca aldığınız puanı internet üzerinden yayınlayarak kendi ekran kartınızı dünya üzerindeki diğer kullanıcıların ekran kartları ile karşılaştırabilirsiniz.

Üst düzey bilgisayar kullanıcıları düşünülerek hazırlanan uygulama, orta seviye ve bilgisayar performansına önem veren kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Sahip olduğu basit ve sade arayüz sayesinde test işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz programı hemen indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.