Magisto

Magisto

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 285
  • DOSYA BOYUTU 17.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SightEra Technologies Ltd

Video ve fotoğraflarınızı en kolay yoldan iOS işletim sistemli iPad ve iPhone cihazlarınızda düzenlemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Magisto uygulaması, iPhone ve iPad mobil cihazlarınızı kullanarak video ve fotoğraflarınız üzerinde düzenleme işlemleri yapabilmenizi sağlayan kullanışlı uygulamalardan bir tanesi. Tüm medyalarınızı müziklerle birleştirebilir, efektler ekleyebilir ve onları en etkileyici hale getirebilirsiniz.

Tamamen otomatik bir video düzenleyicisi barındıran uygulama, videolarınızın en etkileyici kısımlarını alarak kesebiliyor ve daha sonra bunları bir araya getirebiliyor. Eğer kameranız çok sallandıysa bunları giderebilir ve geçişler, filtreler, efektler ekleyebilirsiniz. Dilerseniz sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz için gereken seçenekler de unutulmamış.

Yüz tanıma özelliği sayesinde tanıdıklarınızın yüzlerini otomatik olarak tanıyabiliyor ve böylece otomatik düzenleme esnasında onları kadraj dışında bırakmıyor. Hazırladığınız videolara tüm cihazlarınızdan erişebiliyorsunuz ve dilerseniz müzik kütüphanenizdeki şarkıları da videoların arkaplan seslerine ekleyebiliyorsunuz.