MailChimp for Android

MailChimp for Android

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 81
  • DOSYA BOYUTU 0.81 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Rocket Science Group

Takipçilerinize e-posta bültenleri göndermek ve kampanyalar başlatmak için bu Android uygulamasını kullanabilirsiniz.

MailChimp uygulaması esasen web uygulaması olarak e-posta bültenleri gönderenlerin en sık kullandıkları uygulamalar arasında yer alıyor. Ancak mobil Android sürümü de MailChimp hesaplarına her yerden ulaşmak isteyenler ve hesaplarının yönetimini sağlamak isteyenler için hazırlanmış. Zira her zaman PC başında olmak mümkün olmadığından hazır olan e-posta bülten kampanyalarınızı mobil cihazlarınızdan göndermek de bir o kadar önemli.

Uygulamanın birden fazla farklı ekranı bulunuyor ve bu ekranlardan farklı detayları görme şansınız var. Kampanya ekranı sayesinde hemen varolan kampanyalarınızı görebiliyor ve önceden tüm tamamlanması gereken adımları tamamladıysanız hemen bültenleri göndermeye başlayabiliyorsunuz. Eğer e-posta listelerinize kişi eklemeleri yapmak isterseniz yine MailChimp'in Android uygulaması sayesinde bu işlemi de tamamlayabilirsiniz.

Gönderdiğiniz bültenlerin kaç kişi tarafından okunduğunu ve diğer detayları gösteren raporlama ekranı da elbette uygulamada unutulmamış. Böylece ne kadar başarılı bir kampanya yürüttüğünüzü hemen inceleyebilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz. Birden fazla kullanıcının aynı anda farklı cihazlardan aynı hesaba bağlanmasına da olanak veren uygulama böylece koordine bir şekilde ekibinizle çalışmanıza izin veriyor.