Makeup Tutorials & Beauty Tips

Makeup Tutorials & Beauty Tips

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 187
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BEAUTY LINX

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz güzellik uygulamasıdır.

Teknolojiden faydalanabileceğiniz bir diğer alan da günümüzde makyaj ve güzellik alanı. Özellikle kadınları ilgilendiren bu uygulama ile makyaj yapmak için gerekli olan bütün bilgilere sahip olabileceksiniz.

Özel bir yere giderken ya da özel bir günde güzel bir makyaj yapmak için kuaföre gitmenize gerek yok. Bir film yıldızı gibi görünmenizi sağlayacak bir çok makyaj uygulaması ve önerisi bu uygulamada sizi bekliyor.

Hem en iyi makyaj önerilerini görebileceğiniz hem de kusurlarınızı nasıl kapatabileceğinizi öğrenebileceğiniz bir uygulama olan Makeup Tutorials & Beauty Tips uygulamasında bir çok ilginizi çekebilecek video var.

350'den fazla nasıl yapılır videosu ile mükemmel makyaj yapmanın püf noktalarını öğreneceksiniz. Ayrıca örneğin disko gecesi, düğün, fotoğraf gibi durumlarda nasıl makyaj yapmanız gerektiğini görebileceksiniz.

Yine daha genç nasıl görünebilir, kusurlarınızı nasıl kapatabilir, cildinizi nasıl temiz ve sağlıklı tutabilirsiniz gibi konularda bir çok ipucu uygulamada mevcut.