MarkO

MarkO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 137
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CodeWell Unlimited

MarkO uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda görev ve işlerinizin bulunduğunuz konuma göre size hatırlatılmasını sağlayabiliyorsunuz.

MarkO uygulaması, bir görev yöneticisi ve hatırlatma uygulaması olarak hazırlanmış ve Android cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Onu diğer benzeri uygulamalardan ayrı kılan şey ise tamamen konum tabanlı olarak hazırlanmış olması. Böylelikle zamana dayalı olarak sizi uyaran hatırlatıcı uygulamalar yerine bulunduğunuz konumlara göre görevlerinizin size hatırlatılmasını istiyorsanız deneyebilecekleriniz arasında yer alıyor.

Uygulamanın kolay ve anlaşılır arayüzüne görevlerinizi ekledikten sonra, o görevin hangi konumda yapılması gerektiğini giriyorsunuz ve daha sonra ne zaman o konuma yaklaşsanız göreviniz size hatırlatılıyor. Örneğin evinizin yakınına gelince süpermarkete gitmeniz gerekliyse bunu uygulama içerisinden düzenleyebiliyor ve bildiriminizi alabiliyorsunuz.

Herhangi bir görev adedi sınırlaması olmadığı için uygulamayı kullanırken dilediğiniz kadar işi hatırlatma listenize eklemeniz mümkün. Dilerseniz uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınızla görevlerinizi paylaşmanız ve onların da bildirimler almasını sağlamanız mümkün.

Birden fazla cihazda kullanılabilmesi sayesinde yanınızda görevi açtığınız cihaz yerine bir başka Android cihazınız olsa bile hatırlatma işlemi sorunsuzca gerçekleşiyor. Uygulamanın konumunuzu belirlemek için GPS dışında mobil hattan da faydalanabilmesi şarjının çok tükenmemesini isteyen kullanıcıların hoşuna gidecektir.

Android Wear işletim sistemli akıllı saatlerle de uyumlu bir şekilde çalışabilen MarkO uygulamasını tüm görev yöneticisi bir uygulama ihtiyacı olanlara önerebilirim.