MaskMe

MaskMe

kullanıcı

MaskMe, kişisel bilgilerinizi internet üzerinde korumanızı sağlayan etkileyici bir program.

MaskMe, internet üzerinde kullanmaya çekinir hale geldiğimiz e-posta adreslerimizi, telefon numaralarımızı ve kredi kartı bilgilerimizi kullanarak sahtelerini üreten bir Chrome ve Firefox eklentisidir.

Program ile birlikte gerçek bilgilerimizi içinde barındıran fakat sahte olan bilgiler sayesinde internet üzerinde rahatlıkla istediğimiz siteye üye olabilir ve istediğimiz siteden alışveriş yapabiliriz. Uygulama sayesinde gerçek bilgilerimize ulaşmanın yolu yok.

Uygulamanın temel mantığı ortada bir bilgi yoksa kaybedecek birşey de yoktur. Sahte e-posta hesapları, kredi kartları ve telefon numaraları oluşturarak girmeniz gereken yerlere gönül rahatlığıyla yazabilirsiniz. İstediğiniz zaman silip atabileceğimiz bu sahte hesaplar sayesinde hiçbir gerçek bilgimizi herhangi bir platformda paylaşmamış oluyoruz.

Uygulamanın Chrome ve Firefox eklentilerinin yanısıra, iOS ve Android mobil uygulamalarıda bulunuyor. Ücretsiz versiyonunda sadece Chrome ve Firefox üzerindeki uzantıyı kullanabileceğimiz uygulamada ayrıca sadece sahte e-posta oluşturabiliyoruz. Mobil uygulamaları kullanmak yada telefon numarası ve kredi kartı bilgilerinin sahtesini oluşturmak için aylık 5 $ olan üyeliği satın almalısınız.

Oldukça kullanışlı ve güvenliğimizi sağlayan bu uygulama gerçekten etileyici. Kullanmanızı tavsiye ederim.