MassTube

MassTube

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,907
  • DOSYA BOYUTU 21.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MassTube

MassTube, YouTube üzerinde izleyip beğendiniz videoları bilgisayarınıza indirmenize yardım edebilecek ücretsiz bir program.

MassTube, kullanıcıların YouTube üzerinde izleyip beğendiği videoları basitçe indirebilmesi için tasarlanmış kullanımı kolay bir yazılım.

Genel anlamda estetik bir görünüme sahip olmayan programın tek amacı YouTube üzerinden basitçe video indirmek. Bu yüzden arama motoru ve ses dosyası indirme gibi ekstra özellikler programda bulunmuyor.

Video indirme işlemini yaparken, indirmek istediğiniz videonun linkini ana akrana kopyaladıktan sonra çözünürlük ve ses ayarı seçenekleri karşınıza çıkar. İndireceğiniz videoları FLV, MP4, WebM ve 3GP formatlarında kaydedebilirsiniz.

Programda bulunan geçmiş yönetimi sayesinde daha önce indirdiğiniz tüm YouTube videolarını görebilir yada listeyi istediğiniz zaman temizleyebilirsiniz.

İndirme işleminiz bittikten sonra program sizin için indirdiğiniz videoyu daha önceden belirlediğiniz bir video oynatıcıyı kullanarak açabilir.

Sonuç olarak etkili ve hızlı çalışan bu yazılımı beğendiğiniz videoları basitçe indirmek için kullanabilirsiniz. Sistem kaynaklarınızı çok kullanmayan bu ufak uygulama basit olarak sadece video indirmek için tasarlanmış.

Not: Reklam destekli çalışan bu uygulama yükleme esnasında internet tarayıcınız için sisteminizde bulunandan farklı ana sayfa, arama motoru ve araç çubuğu yüklemenizi isteyebilir. Programın çalışması için gerekli olmayan bu aşamaları atlayabilirsiniz.