McAfee Internet Security

McAfee Internet Security

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 78,430
  • DOSYA BOYUTU 2.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici McAfee

Özellikle interneti çok kullananlara yönelik geliştirilmiş çevrimiçi araçlar sunan McAfee Internet Security 2010, tamamen değişen ve kolay kullanım sağlayan arayüzü ve geliştirilerek hızlandırılan tarama kapasitesiyle yeni sürümünde d

McAfee Internet Security 2010 geliştirilen sürümüyle hem tasarımında hem de özelliklerinde geliştirmeler yaptı. Arayüz tasarımı tamamen değişen McAfee Internet Security hızlı ve etkili tarama motoruyla çevrimiçi kullanımlar için daha da uygun hale getirildi.

Yazılımdaki ilk göze çarpan değişiklerden olan geliştirilmiş tarama motoru Artemis, 2009 yılındaki sürümlere göre 8 kat hızlı çalışıyor. Daha hızlı güncellemeler ve daha kısa süren taramalar sisteminizi yormayacak. Değerli dosyalarınızı yedeklemeniz için McAfee Internet Security 2010 internette 1 GB'lık bir yedekleme alanını da kullanıcılarının hizmetine sokuyor. Ebeveynler için özel filtrelemelerle çocuklar korunurken, tehlikeli sitelere karşı farklı kademelerdeki filtreler siteye girmeden sizi uyarır. İnterneti çok kullananlar için hazırlanan McAfee Internet Security 2010 eskisinden daha güçlü ve daha şık.

Anti-spam ve e-posta koruması
Geliştirilen spam korumasıyla McAfee Internet Security 2010 e-postalarınız için yüksek güvenlik sağlar.

Ebeveyn Kontrolü
Geliştirilmiş filtreleri sayesinde çocuklarınızı internetin tehlikelerinden koruyabilirsiniz.

McAfee Online Backup
Çevrimiçi yedekleme özelliği sayesinde McAfee Internet Security 2010 internette sizin için açtığı 1 GB'lık yedekleme alanında en değerli dosyalarınızı yedekleme imkanı tanır.
 
8 Kat Hızlandırılmış Tarama
Eskisine göre 8 kat daha hızlandırlımış tarama motoru otomatik güncellemelerle sisteminizi tehditlere karşı sürekli koruma sağlar.

Kolay Kullanım
McAfee Internet Security 2010 tamamen güncellenen tasarımıyla tek tıklamayla her alanı yönetebilmeniz amacıyla hazırlanmış. Her düzey kullanıcı düşünülerek hazırlanan tasarım kullanım kolaylığı sağlıyor. Uyarı ve raporlamalarda aynı oranda kolay anlaşaılır hale getirilmiş.

Hızlı ve Aktif Koruma Teknolojisi
McAfee ürünleri tüm zararlı yazılımlara karşı en aktif koruma sağlayan yazılımlar arasındadır. Tehlikeler milisaniyeler içerisinde engellenerek sisteminize ulaşması imkansız hale getirilir.

Anti-virüs/Anti-casus/Güvenlik Duvarı
Virüs, casus yazılım, adaware, rootkit gibi zararlı yazılımlar taranarak bloke edilir veya silinir. Programın iki taraflı güvenlik duvarı bilgisayarınızı hacker'lardan korur.

McAfee SiteAdvisor
Siz tıklatmadan önce kırmızı, sarı ve yeşil kodlarla web sitesi güvenliğini bildirir. Kimlik hırsılığına karşı koruma sağlar.

PC Performansınız Düşmez
McAfee Internet Security 2010 daha hızlı güncellemeler ve daha hızlı taramalar sayesinde bilgisayar performansınızı etkilemeyecek. Yeni sürümde kurulum dosyası küçültülmüş ve bellek kullanımı optimize edilmiştir.

Home Screen
Sisteminizdeki tüm engellenen tehditleri, tarama sonuçlarını görüntüleyerek yönetebileceğiniz Home Screen kolay ve pratik kullanım sağlar. Ayrıca güncellemeler acil olmadıkça PC'yi kullanmadığınız aralıklarda yapılır.

PC Optimizasyonu
McAfee ürünleri bilgisayarınızda işe yarayacak ekstra araçlarla kullanıcı dostu. Bilgisayarınızı yavaşlatan çöp dosyalarını silen, ihtiyaç duyulmayan size özel dosyalarınızı yok eder, klasörleriniz için birleştirme işlemi yapar.