Media Freeware Free Countdown Timer

Media Freeware Free Countdown Timer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 196
  • DOSYA BOYUTU 0.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Media Freeware

Media Freeware Free Countdown Timer, farklı etkinlikler için geri sayımlar oluşturabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Bilgisayar başında olması gerekenden çok zaman geçirdiğini düşünen insanlardan bir tanesi de siz misiniz? Merak etmeyin çünkü yalnız değilsiniz. Birçok bilgisayar kullanıcısı iş, sosyal medya, oyun, video derken bilgisayar başında farkında olmadan çok fazla zaman geçirir. Media Freeware Free Countdown Timer, bilgisayar başında ne kadar zaman geçirdiğini ve yaklaşan etkinlikler için alarmlar oluşturmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen oldukça kullanışlı bir programdır.

Özellikle bilgisayarları üzerinde kendileri için verimli bir zaman yönetim programı hazırlamak isteyen kullanıcılar için geliştirilen program, aynı zamanda önemli etkinlikleri, önemli günleri ve yaklaşan etkinlikleri kullanıcılara alarmlarla bildirmektedir. Programın güzel yanlarından bir tanesi de kendi oluşturduğunuz her etkinlik için farklı alarm sesleri atayabiliyor olmanız ve alarm seslerini sabit diskiniz üzerinde yer alan ses dosyaları arasından seçebilmenizdir.

Çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz oldukça güvenilir ve kullanışlı bir program olan Free Countdown Timer yardımıyla oluşturacağınız etkinlikler arasında randevular, toplantılar, görüşmeler ve hatırlatmalar yer alabilir. Ayrıca yine program içerisinde yer alan günlük alarm özelliği yardımıyla günlük olarak yapmanız gereken işleri size hatırlatacak alarmlar hazırlayabilirsiniz.

Zaman yönetimi ve etkinlik takibi konusunda kullanıcılara oldukça etkili bir çözüm sunan Free Countdown Timer'ı tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.