Message Box Creater

Message Box Creater

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,449
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rusty

Message Box Creater, çeşitli durumlarda kullanmak üzere kendi kişisel mesaj kutularınızı oluşturabileceğiniz ücretsiz bir yardımcı programdır.

Message Box Creater, kullanıcıların farklı durumlar için ihtiyaç duyabilecekleri mesaj kutularını kolayca oluşturabilecekleri ücretsiz bir programdır.

Temel bilgisayar becerilerine sahip her kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan kapsamlı bir arayüze sahip olan program yardımıyla, konu başlığını, içeriğini ve ikonunu seçtikten sonra "Run" butonuna basarak mesajları görüntüleyebilirsiniz.

Tüm gerekli bilgilerin programın arayüzü üzerinde yer alaması programı oldukça basit ve kullanışlı bir hale getirmektedir.

Mesaj kutularınızı; soru, uyarı, hata ve bilgi ikonlarından istediğinizi seçerek özelleştirebileceğiniz gibi farklı düğmeler yardımıyla çeşitli şekillerde yapılandırabilirsiniz.

Programın eksik olan yanlarından bir tanesi, oluşturmuş olduğunuz mesaj kutularını resim formatında kaydedememeniz veya herhangi bir yere yükleyememenizdir.

Projeleriniz için özel bildirimler, hata mesajları veya farklı durumlarda kullanabileceğiniz özel mesaj kutuları oluşturmak için kullanabileceğiniz Message Box Creater'ı mutlaka denemenizi öneririm.