Microsoft Flight

Microsoft Flight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 60,539
  • DOSYA BOYUTU 0.61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Pilot olma hayalinizi gerçekleştirerek gökyüzüne yükselerek dünyadaki en güzel manzaraları kokpitten izlemenizi sağlayan Microsoft Flight, yıllardır en popüler uçuş simülatörlerinden biri.

Microsoft'un uçuş simülatörü en yeni versiyonuyla kullanıcıları havaya uçurmaya devam ediyor. Microsoft Flight ile uçuşa başlamak için tek ihtiyacınız olan şey fare. Gökyüzünü keşfe çıktığınız simülatör gerçeğe en yakın sonuçları veriyor. Geliştirilen grafikleriyle gerçekçiliği artırılan simülatörü ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz.

Microsoft Flight'da görevleri yerine getirebileceğiniz gibi sadece havalanıp gökyüzünü de keşfedebilirsiniz. Pilot olma hevesi içinde olan herkesin en az bir kez denemesi gereken simülatörde detaylı bir kontrol paneli sizi bekliyor. İsteyenler Games for Windows LIVE ile bağlanarak mücadeleyi çevrimiçi ortama taşıyabilir.

Microsoft Flight ile yükseldikçe gerçek manzaraları kokpitten keşfetmeye başlayacaksınız. Bu büyüleyici tecrübe için tek yapmanız gereken Microsoft Flight'ı kurmak.

Minimum Sistem Gereksinimleri
CPU: Dual Core 2.0 GHz
GPU: 256 MB kart (DX 9.0c uyumlu)
HD: 10 GB hard disk alanı
OS : WinXP SP3 veya üzeri
RAM: 2.0GB