Mingle

Mingle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 357
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ThoughtWorks, Inc.

Proje yönetimini çok daha kolay hale getirmek için kullanabileceğiniz bu web uygulaması oldukça gelişmiş özelliklere sahip.

Mingle dilerseniz kendi sunucuları üzerinden kullanabileceğiniz, dilerseniz de yerel ağınız yahut kendi web hostinginiz üzerine kurabileceğiniz bir proje yönetimi web uygulaması. Özellikle pek çok takım çalışanının birden fazla proje üzerinde çalışmasının getirdiği sorunlara çözüm olarak üretilen uygulama sayesinde geniş kuruluşlar bile organizasyonlarında herhangi bir sorun yaşamayacaklar.

Uygulamanın kolay kullanılır arayüzü bu kolaylığa rağmen onlarca farklı araç barındırıyor. E-posta uyarıları, birlikte döküman üstünde çalışabilme, sürükle bırak görev kartları, tarihçe, paneller, iş akışı, kontrol mekanizması, raporlama, ivme tabloları ve daha pek çok proje yönetimi uygulaması Mingle'ın yanında geliyor. Özellikle 5 kullanıcıya kadar ücretsiz hizmet vermesi sayesinde küçük ekiplerin iş akışlarını takvim üzerinde doğru şekilde işlemeleri sağlanacaktır ve görev paylaşımı çok kolay hale gelecektir.

Yaşadığınız sorunlarda alabileceğiniz teknik destek ve Mingle'ın sahip olduğu oldukça yüksek dökümantasyon desteği sayesinde en işe yarar proje yönetimi uygulamalarından birisine sahip olabilirsiniz.