MiTeC Network Meter

MiTeC Network Meter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 203
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mitec

MiTeC Network Meter, ağ bağlantınız üzerinde yapılan veri alışverişini izleyebileceğiniz ücretsiz bir internet trafiği görüntüleme programıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

MiTeC Network Meter, bilgisayarınız üzerinde yüklü olan ağ aygıtlarını algılayan ve seçeceğiniz aygıt üzerindeki ağ trafiğini izlemenize olanak sağlayan ücretsiz bir ağ bağlantısı trafiği görüntüleme programdır.

Programı ilk kez başlattıktan sonra yapmanız gereken ilk şey ağ bağlantısı trafiğini izlemek istediğiniz aygıtı seçmektir. Çünkü program o an kullanımda olan ağ bağlantısını otomatik olarak algılamamaktadır. Ardından ağ bağlantınız üzerinde gerçekleşen veri alış verişini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Kurulum gerektirmeyen, taşınabilir bir program olan Network Meter'i bir usb bellek yardımıyla her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Network Meter yardımıyla internet aktivitelerini takip ederek, sıradışı bir durum söz konusu olduğunda hemen farkedebilir ve gerekli güvenlik önlemlerini alabilirsiniz.

Ağ bağlantınız üzerindeki anlık dosya indirme ve dosya yükleme verilerini görüntüleyebileceğiniz Network Meter'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.