MKVToolNix

MKVToolNix

kullanıcı

MKVToolNix ile MKV dosyalarınız üzerinde değişiklikler yaparak farklı MKV dosyalarını birleştirebilirsiniz.

MKVToolNix kullanıcılara MKV  formatındaki videolar üzerinde video birleştirme ve video boyutu değiştirme gibi değiklikleryapma imkanı veren bir video düzenleme programıdır. Windows kullanıcılarına sunulan MKVToolNix oldukça basit bir video düzenleme uygulaması olarak adından söz ettirmeye devam ediyor. Ülkemizde ve dünyanın farklı noktalarında milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan MKVToolNix indir, sade ve kullanıcı dostu yapısı ile yepyeni kullanıcılara ulaşmaya devam ediyor. Uygulama sayesinde videoları ücretsiz olarak düzenleyebilir ve sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteğinin de yer aldığı yapım da videoları kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

MKVToolNix Özellikleri

  • Sade ve kullanıcı dostu bir arayüz,
  • Türkçe dahil farklı dil seçenekleri,
  • Kolay video düzenleme,
  • Ücretsiz bir yapı,
  • Basit kullanım,
  • Video birleştirme,

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan MKVToolNix ile temel olarak farklı MKV dosyalarını birleştirebiliyorsunuz ve yeni videolar oluşturabiliyorsunuz. Program bunun yanında bu videolar ile ilgili teknik bilgileri de size sunabilmekte.

Oldukça düz bir arayüze sahip olan MKVToolNix şatafattan uzak bir görünüm sunmakta. Programa klasik dosya gezgininin yanısıra sürükle-bırak yöntemiyle videoları ekleyebiliyorsunuz. Sonrasında ise video parçalarını, bölümlerini ve etiketlerini seçerek düzenleyebiliyorsunuz.

MKVToolNix, programa tanıttığınız videoların en-boy oranlarını değiştirmenize de imkan veriyor. Bu sayede ekranda genişletilmiş veya uzatılmış görünen videoları düzeltebiliyorsunuz. Bunun yanında videoların görüntülenme boyutlarını da en ve boy anlamında elinizle özel olarak değiştirebilirsiniz. Programla videolarınızı kırpabilmeniz ve istenmeyen kısımlardan kurtulabilmeniz de mümkün.

MKVToolNix ile videolarınızı parçalayarak farklı dosyalar halinde kaydedebilirsiniz. Böylece videolarınızın içerisindeki belli bölümleri boyut, süre gibi değerlere bağlı olarak ayırabilirsiniz.

MKVToolNix İndir

Yıllardır Windows platformunda ücretsiz olarak kullanılan MKVToolNix günümüzde de geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Türkçe dil desteğinin de yer aldığı yapım içerisinde dilediğiniz videoları birleştirebilir, kolayca düzenleyebilirsiniz. Uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.