Mobo Fashion Trends & Deals

Mobo Fashion Trends & Deals

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobosoft

Android cihazınızda kullanabileceğiniz moda uygulamasıdır.

Mobo Fashion Trends and Deals, adından da anlaşılacağı üzere son moda trendlerini bulabileceğiniz bir uygulama. Sadece giyim konusunda değil, saç, makyaj, aksesuar, ayakkabı konusunda da bir çok bilgi bulabileceğiniz uygulamada  Vogue, Elle, GQ, Marie Claire gibi ünlü dergileri de okuyabilirsiniz.

Genel olarak hepsi bir arada moda dergisi diyebileceğimiz bu uygulama ile sadece modayla ilgili ipuçlarını göremeyecek aynı anda güzellikle ilgili yeni trendleri görebilecek, ünlülerin en son tercihleriyle ilgili bilgi edinebileceksiniz.

Beğendiğiniz haberleri ve fotoğrafları favori olarak işaretleyebilecek ve Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlarda paylaşabileceksiniz. Modayla ilgili en son haberleri bulabileceğiniz bu uygulamanın bir de ana sayfa widget'ı var.

Uygulamanın tek eksiği kullanıcı arayüzünün çok kullanışlı ve şık olmaması. Onun dışında çok kapsamlı olduğunu söyleyebilirim. Eğer siz de modayla çok ilgiliyseniz, bütün haberleri bir arada bulabileceğiniz bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.