Moleskine Journal

Moleskine Journal

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 48
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Moleskine Srl

Moleskine Journal uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca notlar tutabilir ve çizimler yapabilirsiniz.

Moleskine Journal uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir not tutma, günlük tutma ve çizim yapma uygulamalarından bir tanesi. Hem ücretsiz olarak sunulan hem de kolay kullanılır bir yapıya sahip olan uygulamanın içerisinde bazı gelişmiş seçenekleri açmak için satın alma opsiyonları da bulunuyor.

Uygulamanın sahip olduğu çeşitli şablonlar sayesinde notlarınızı ya da çizimlerinizi kolayca anlaşılır ve basit fasiküller içerisinde tutabiliyorsunuz. Notlarınızı tutmak için kullanabileceğiniz sanal klavyenin yanında, bu notları renklendirmek ve çizimler eklemek için erişebileceğiniz kalem ve fırça seçenekleri de uygulamada mevcut. Dolayısıyla rengiyle, şekliyle ve detaylarıyla oynayabildiğiniz bu çizim araçları size yeteri kadar imkan sunacaktır.

Hazırladığınız çizim ve notları daha sonra dilediğiniz gibi sosyal ağlardaki arkadaşlarınızla paylaşabiliyor, aynı zamanda bulut depolama ve not sistemlerinde de saklayabiliyorsunuz. Her ne kadar uygulamadaki ücretsiz şablon seçenekleri biraz kısıtlı olsa da satın alma seçenekleri bu konuda oldukça geniş seçenekler sunuyorlar.

Yanlış yaptığınız işlemleri geri alma şansınızn olması ise notlarınızın daha düzenli olmasını sağlayacaktır. Moleskine Journal'da herhangi bir sayfa sınırlaması olmadığı için istediğiniz kadar notu veya çizimi uygulama içerisinde saklayabilirsiniz.

Sık sık iş notları ya da kişisel notlar tutmak zorunda olanlar, ayrıca bunları çizimlerle renklendirmek isteyenlerin kesinlikle sahip olmaları gereken uygulamalar arasında yer alıyor.