Motivate Clock

Motivate Clock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 376
  • DOSYA BOYUTU 2.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Valeriy Bashtovoy & Dmitriy Starishev

Motivate Clock sayesinde bilgisayarınızda harcadığınız zamanı kolayca hesaplayabilir ve yönetebilirsiniz.

Motivate Clock programı, bilgisayarınızın başında hangi işler için ne kadar vakit harcadığınızı kolayca görebileceğiniz ve böylece vakit yönetiminizi çok daha iyi hale getirebileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Sık sık pek çok internet sitesine veya başka kaynağa bakarken ipin ucunu kaçırdığımızı dikkate alırsanız, daha doğru bir şekilde vaktimizi yönetebilmemiz oldukça değerli bir hale geliyor.

Dinlendiğiniz vakitleri çalıştığınız vakitlerden çıkarabilen uygulama, böylece ne zamanlarda gerçekten çalıştığınızın özetini almanızı sağlıyor ve böylece gerçek üretkenliğinizi de farketmenize yardımcı oluyor. Ekran görüntülerinde de farkedebileceğiniz gibi hoş ve anlaşılır bir arayüze sahip olması sayesinde başlangıç ve bitiş saatlerini girmek, işlemleri devam ettirmek ve dinlenme zamanlarını belirtmek de kolay hale geliyor.

Aynı zamanda web tarayıcılar için eklentileri de olan uygulama, internet işlerinde çalışanlar için faydalı olacaktır. Sık sık programınıza yetişememekten ve işlerinizi yetiştirememekten şikayet ediyorsanız doğru vakit yönetimini sağlamak için göz atmanız gerektiğine inanıyorum. Programın çalışması sırasında sistem kaynakları tüketimi oldukça az oluyor ve herhangi bir sorunla, takılma ya da kilitlenme ile karşılaşmadığımızı da söylemek gerek.