Movie Saver

Movie Saver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,517
  • DOSYA BOYUTU 7.43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Engelmann Media GmbH

Movie Saver ile birçok online video servisiden video indirerek bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Movie Saver kullanıcılara YouTube video indirme ve Dailymotion video indirme gibi konularda yardımcı olan ücretsiz bir online video indirme programıdır.

Günümüzde oldukça yaygınlaşan internet üzerinden çevrimiçi video izleme servisleri bize birçok farklı içeriği sunmakta. Fakat bu servislerin internete bağımlı olması birçok kullanıcı için sorun yaratmakta. Hem bu videoları farklı cihazlarda oynatmanın sıkıntılı olması, hem de kotalı internet bağlantısı ve internet bağlantısının olmaması gibi sebeplerden ötürü birçok kullanıcı bu servislerden yararlanamamakta.

Movie Saver işte bu sorunları ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor. Movie Saver ile online videoları bilgisayarınıza kaydedebilir ve sonra dilediğiniz zaman ve cihazda kota aşım derdi olmadan izleyebilirsiniz. Hatta bilgisayarlarda sıkıntı yaratabilen Flah Player nedeniyle oynatılamayan videoları Movie Saver ile bilgisayarınıza kaydederek standart bir video gibi seyredebilirsiniz.

Movie Saver oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Tarayıcınızdan kopyalayacağınız online video bağlantısını program ana penceresine yapıştırarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Program Dailymotion, YouTube gibi popüler video servislerinin yanında Veoh, Clipfish, MyVideo, VideoTube, myspace, metacafe, sevenload, ifilm ve blip.tv gibi video servislerini de desteklemektedir.