Mozilla Suite 1.7.12 (Tr)

Mozilla Suite 1.7.12 (Tr)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33,291
  • DOSYA BOYUTU 11.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mozilla Europe

Mozilla İnternet Tarayıcısı, e-posta ve haber grupları, IRC sohbet ve html düzenleyicisini içinde barındıran bir internet uygulama programı.

Mozilla İnternet Tarayıcısı, e-posta ve haber grupları, IRC sohbet ve html düzenleyicisini içinde barındıran bir internet uygulama programı.

İnternet uygulamalarının tümünün birarada bulunduğu programda kullanıcının güvenli tarama yapabilmesi için Mozilla İnternet Tarayıcısının popup bloklama sistemi ve çeşitli özellikler kullanılmış.

Mozilla'nın özelllikleri:

Tarayıcı

Sekmeli tarama sayesinde internette daha kolay gezebilirsiniz. Artık aynı anda sadece tek bir sayfa açmak zorunda değilsiniz. Sekmeli tarama size aynı pencere altında sadece tek tıklamayla birden çok sayfa açma olanağı tanır. Açılışta bile bu sekmeleri kullanarak birden çok sayfa açabilirsiniz.

Açılır pencere engelleyicisi internette rahatsız edilmeden gezinmenizi sağlar. Gelişmiş pencere engelleyici, istenmeden açılan bir pencere ile karşılaştığında sizi uyarır. Üstelik bu tür pencerelerin hangi site tarafından açılıp hangi site tarafından açılamayacağını belirlemek de sizin elinizde.

Resim yöneticisi sizi rahatsız eden görüntüleri engellemenize veya sayfaların açılma hızlarını artırmanıza yarar.

Yazarken arama sayfa içinde farklı bir yolla gezinmenizi sağlar. Başka hiçbir komuta başvurmadan sayfa içinde doğrudan istediğiniz metni girin ve eşleşen bağlantılar ya da metin bölümleri arasında geçiş yapın.

Posta ve Haber Grupları

İstenmeyen posta denetimi e-postalarınızı sizin istediğiniz biçimde süzerek gereksiz olanları doğrudan çöpe yollar. Her posta aldığınızda Mozilla'nın akıllı posta süzme sistemini iletilere koyacağınız işaretlerle eğitmiş olursunuz. Böylelikle zaman geçtikçe posta süzme işlemi daha verimli çalışmaya başlar.

Postalarınızı özelleştirilebilen etiketler ve posta görünümleri ile yönetin. İletileri renklerle öncelik sırasına koyun.

Mozilla çoklu hesap desteği içerir. Böylece birden çok hesabı tek bir istemciyle kullanırsınız.

Mozilla S/MIME, alındı onayı, LDAP desteği ve sayısal imzalama desteği sağlar.

Düzenleyici

Mozilla'nın HTML düzenleyicisi devingen görüntü ve tablo boyutlandırma, tablolara hücre ekleme ve tablolardan hücre çıkarma, gelişmiş CSS ve konumlandırılmış katmanları destekleme özellikleriyle artık çok daha iyi. Basit belgeleriniz ve ufak çaplı siteleriniz için Mozilla HTML düzenleyici tam aradığınız şey.