MSN Food & Drink

MSN Food & Drink

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 127
  • DOSYA BOYUTU 3.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

MSN Food & Drink, Türk ve Dünya mutfağının öne çıkan tatlarının yanında harika ipuçları bulabileceğiniz bir yemek uygulaması.

MSN Food & Drink, Türk ve Dünya mutfağına ait yüzlerce lezzeti resimli ve videolu olarak sunmanın yanında alışveriş listenizi hazırlamanızda ve yemek planınıza yapmanızda yardımcı olan bir uygulama.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz MSN Food & Drink (MSN Yeme – İçme) uygulaması, Windows platformunda gördüğüm en zengin içerikli ve modern / sade arayüze sahip yemek tarifleri uygulaması. Dünya genelinde meşhur şeflerin Türk ve yabancı damak tadına uygun tariflerini kategoriler halinde listeleyebilmenin yanında filtreleme seçeneğini kullanarak tarifleri mutfak, pişirme yöntemi, süre ve zorluk derecesine göre ayırabiliyorsunuz. Ayrıca içerisinde bulunduğunuz mevsim için çok yararlı ipuçları alabiliyorsunuz. İpuçlarının yazılı yerine videolu olarak sunulması da çok iyi düşünülmüş.

MSN Food & Drink uygulamasında özel günler de unutulmamış. Özel günler kategorisi sayesinde bayramlarda sevdiklerinizle bir araya geldiğinizde veya sevgililer gününde en ideal tatları kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Bunun yanında diyet yapanlar için de tarifler mevcut.

MSN Food & Drink, alışılmış tatların dışına çıkmak isteyenler için eşsiz bir kaynak.