Multi Password Recovery

Multi Password Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 43,694
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Demchenko Alex

Multi Password Recovery (MPR) programı profesyonel ve çok fonksiyonlu bir şifre kurtarma ve çözüm aracıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Şifreleme kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Multi Password Recovery (MPR) çok fonksiyonlu bir şifre kurtarma ve çözüm aracıdır. MPR 100'den fazla popüler uygulamada girmiş olduğunuz şifreleri bulup geri getirmenize yardımcı olur. Bu programlar arasında FTP programı, e-posta istemcileri, anlık mesajlaşma programları, tarayıcılar ve diğer program türleri bulunmaktadır.

Program aynı zamanda asterisks'ler (yıldızlı şifreler) altında saklanan gizli parolaları da gösterebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca SAM dosyalarını kopyalamanıza ve yeni şifreler üretmenize de yardımcı olan bu program ile yeni ve eski tüm Windows işletim sistemi sürümleri altında bloke edilmiş okuma dosyalarına da erişebiliyorsunuz.

Multi Password Recovery programının birlikte çalıştığı programları daha ayrıntılı bir liste şeklinde görmek için buraya tıklayınız.

Not: Programın deneme sürümü (ücretsiz) size kurtarılan şifrenin sadece ilk karakterini gösterecektir. Şifrenin tamamını görmek için ve programın ek özelliklerinden tamamen faydalanabilmek için programın tam sürümünü (ücretli) satın almanız gerekmektedir.