MultiMi

MultiMi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,226
  • DOSYA BOYUTU 10.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zbang.it

Tek bir kanalla sosyal medya hesaplarınızı ve e-posta hesaplarınızı yöneterek kendinize ait özel bir alan yaratan MultiMi, kullanıcılara zaman kazandırıyor.

Sosyal ağlardaki tüm hesaplarınızı düşünün. Bunların tümünü takip etmek ne kadar zamanınızı alıyor. Sandığınızdan çok daha fazla. Bu süreye e-posta kontrollerini de eklerseniz ortaya çıkan sonuç sizi bir hayli şaşırtabilir. Bu süreyi azaltmak, gelen tüm mesajları tek bir yöneticiyle kontrol etmek ise giderek her internet kullanıcısının mecburiyeti haline geliyor. Daha önce örneklerini bildiğimiz çoklu hesap yönetme programlarının en yenisi ise MultiMi.

İddialı bir şekilde kullanıcılarla buluşan MultiMi, AVG LinkScanner'ın gücünü de arkasına almış. Tüm hesaplarınızdan gelen linkler AVG güvenlik testini aştıktan sonra güvenilir bir şekilde size ulaşıyor. Bu özellik giderek artan internet tuzaklarının en azından bir kısmından korunmanızı sağlıyor. MultiMi masaüstü uygulaması, kişisel bilgilerinize kaydetmeden çalıştığı için programın güvenlik açığı bulunmuyor.

MultiMi ile yönettiğiniz tüm hesaplarınızdan gelen link, fotoğraf, video gibi paylaşımları sürükle-bırak yöntemiyle başka bir sosyal ağ hesabınızda paylaşabiliyorsunuz. Google Talk ve Facebook Chat üzerinden program üzerinden mesajlaşabiliyorsunuz.

MultiMi yazılımının box.net ve Google Docs desteği sayesinde dokümanları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Gelişmiş bir arama yapısına sahip program sosyal ağ hesapları, e-postalar, masaüstü ve web üzerinde çapraz sorgulama yapabilme kapasitesine sahip. Programın en yararlı bir diğer özelliği ise bulut (cloud) tabanlı dosya paylaşımı ve depolama imkanı sunması.

MultiMi uygulamasını çalıştırdıktan sonra ayrıca bir tarayıcıya ihtiyaç duymadan internette gezebiliyorsunuz. Entegre medya yöneticisi sayesinde medya dosyalarınızı oynatabiliyorsunuz. Google Calender sayesinde etkinlik takviminizi düzenleyip kontrol edebiliyorsunuz.

MultiMi ile Yönetebildikleriniz
  • Sosyal Ağlar: Facebook, Twitter, LınkedIn, Picasa, Flickr, YouTube
  • E-posta: Hotmail, Yahoo, Gmail, Exchange
  • Dokümanlar: Google Dokümanlar, box.net, Google Takvim
  • Anlık Sohbet: Google Talk, Facebook Chat