My Flash Recovery

My Flash Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 44,739
  • DOSYA BOYUTU 0.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NTechnologies Inc

Formatlanan ya da silinen flaş disklerinizdeki dosyaları geri getirmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Flaş disklerinizdeki dosyaların sık sık kaybolduğundan şikayet ediyorsanız bu sorundan kurtulmak için kullanabileceğiniz programlardan bir tanesi My Flash Recovery programı. Zira sık sık yanlışlıkla silinen ya da formatlanan flaş disklerdeki dosyaları kurtarmanızı sağlayan program böylece veri kayıplarınızın da önüne geçiyor.

FAT 16 ve 32 dosya sistemlerini destekleyen My Flash Recovery, neredeyse bütün büyük ve temel flaş disk üreticilerinin ürünlerini destekliyor ve silinen dosyalar, dökümanlar, arşivler, resimler, videolar, müzikler ve bilgileri geri getirilmesi hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan mümkün hale geliyor.

İçerisinde iki farklı mod bulunduran programın birinci modu hızlı mod ve bir dakikadan daha kısa sürede dosya kurtarma işlemini tamamlayabiliyor. Bunun yanında direkt olarak formatlanan flaş diskler için hazırlanan derin tarama modu ise formatın ardından kurtarılabilir halde olan herşeyi geri almanıza yardımcı oluyor.

Eğer flaş diskinizdeki dosyaların tamamen silinmesini ve bir daha geri döndürülemez olmasını istiyorsanız programın wipe data özelliği de işinizi görecektir. Programın ücretsiz olan sürümünde sadece kurtarılacak dosyaların önizlemelerini elde edebiliyorsunuz. Bu nedenle önizlemelerini gördüğünüz dosyaları kurtarmak isterseniz programın tam sürümünü almanız gerekmektedir.