My Start Wallpapers

My Start Wallpapers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 608
  • DOSYA BOYUTU 22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Selim Ata

My Start Wallpapers, Windows 10 bilgisayarınızın başlangıç ve kilit ekranında kullanabileceğiniz kaliteli duvar kağıtları sunuyor.

My Start Wallpapers Türkçe adıyla Başlangıç Resimlerim uygulaması, Windows 10 bilgisayar ve tabletinizin başlangıç ve kilit ekranını süsleyecek yüksek kalitede duvar kağıtları sunan ücretsiz bir kişiselleştirme uygulaması.

Sadece Windows platformuna hazırlanan ve evrensel uygulama olmasıyla hem mobil hem de PC platformunda kullanılabilen My Start Wallpaper, sayfa sayfa gezip duvar kağıdı arama sorununu ortadan kaldıracak nitelikte kaliteli duvar kağıtları sunuyor diyebilirim. Birbirinden şirin hayvanlar, egzotik spor arabalar, elle çizilmiş etkileyici görseller, şehirler, göz alıcı doğa manzaraları ve Bing’in günlük olarak ücretsiz sunduğu yüksek kalitede detaylı görselleri uygulamadaki seçenekler arasında.

Başlangıç ekranında ve kilit ekranında kullanılabilecek duvar kağıtları sunan uygulamada dilerseniz seçtiğiniz resimlerin slayt gösterisi olarak akmasını sağlayabiliyorsunuz. Başlangıç / kilit ekranınızda dönüşümlü olarak seçtiğiniz resimler görüntüleniyor ve resimlerin kaç dakika aralıklarla değişeceğini belirleyebiliyorsunuz.