Namaz ve Türkçesi

Namaz ve Türkçesi

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 745
  • DOSYA BOYUTU 28.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ufuk MARMARA

Namaz ve Türkçesi, Namaz surelerini, duaları ve tüm sözlerini öğrenebileceğiniz ve tekrar edebileceğiniz etkili ve faydalı bir iOS uygulamasıdır.

Namaz ve Türkçesi, namaz kılmayı ve duaları Türkçe anlamları ile birlikte öğrenmek isteyenler için özel olarak hazırlanan oldukça başarılı bir iPhone ve iPad uygulamasıdır.

Uygulamayı satın alıp cihazınıza yükleidkten sonra Namaz Surelerini ve Duaları öğrenebilir ve öğrendiklerinizi tekrar edebilirsiniz. Namaz ve dualar ile ilgili detaylı ve resimli anlatımlar sayesinde öğrenmek istedikleriniz çok rahat bir şekilde aklınızda kalıyor.

Tüm namaz surelerinin ve duaların sesli olarak Arapça okunuşları ve Türkçe mealleri uygulama içerisinde mevcuttur. 5 Vakit Namaz, Teravih, Cuma, Bayram ve Tesbih Namazı hakkında öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere ulaşabileceğiniz uygulamayı 0.99 $ gibi sembolik bir ücret karşılığında satın alarak günün her vaktinde istediğiniz namaz ve duaları okuyarak öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel yanlarından biri ise test usulü ile öğretmesi. Öğrendiklerinizi test usulü ile sınayarak tamamen öğrendiğinizden emin olan uygulama da ayrıca tekrar etme imkanı da bulunuyor.

Namaz, Namaz Sureleri ve Dualar hakkında geniş çaplı bilgilere ve detaylı anlatımlara ulaşmak için kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca uygulamayı indirdikten sonra çalıştırmak için cihazınızın internet bağlantısına ihtiyacı yoktur.