Nature Sounds

Nature Sounds

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 375
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nature Sounds

Nature Sounds, internet üzerinden çeşitli efektler ile doğaya özgü sesler oluşturabileceğiniz bir web servisi.

Doğa insanlar için dinlendirici bir etkendir ve çoğu insan kuş, rüzgâr ve çeşitli doğasal seslere karşı koyamaz. Özellikle iş stresinden ve okuldan bunalanlar için stres atmaya yardımcı birebirdir bu sesler. Ama şehir hayatına esir olduğumuz için bu sesleri pek duyamıyoruz. Araba gürültüsü ve inşaat seslerinden biraz da olsa kurtulmanız için Nature Sound sitesi tasarlanmış.

Nature Sounds, internet üzerinden çeşitli efektler ile kolay bir şekilde ses kaydı oluşturmanızı sağlıyor. Bu ses efektlerinin en önemli özelliği doğa seslerini barındırması ve gerçeğe yakın olması. Sitenin ise kullanımı oldukça basit ve herhangi bir üyelik hesabı oluşturmadan ses dosyanızı oluşturabiliyorsunuz. Sitenin ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor. Yalnız hayvan sesleri ve diğer efektleri anlamanız için İngilizce bilmeniz gerekli. 4 ses kanalı ekleyebiliyorsunuz ve bu kanalların ses yüksekliklerini ayarlayabilirsiniz.  Gerekli ayarlamaları bitirdikten sonra son kez sesinizi dinleyip gözden geçirmeniz gerekli. Daha sonra dilerseniz ses dosyasını bilgisayarınıza indirebilir, dilerseniz internet üzerinden paylaşabilirsiniz. 

Popüler ses efektleri de sitede paylaşılmış. Eğer kendiniz herhangi bir ses oluşturmak istemiyorsanız oluşturan sesleri dinleyebilir ve indirebilirsiniz.