NetHotfixScanner

NetHotfixScanner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 193
  • DOSYA BOYUTU 0.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nsasoft llc

NetHotfixScanner programı sayesinde kolayca ağ üzerindeki bilgisayarların güncelliğini kontrol edebilirsiniz.

NetHotfixScanner programı, yerel ağınız üzerindeki diğer bilgisayarlarla olan bağlantıları daha kolay kontrol edebilmek ve sorunları tespit etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Basit bir arayüze sahip olması sayesinde deneyimsiz kullanıcılar bile zorlanmadan gereken işlemleri tamamlayabileceklerdir.

Program sayesinde ağ üzerindeki bilgisayarları doğrulayabilir ve sahip oldukları sorunlara karşılık olarak varolan yamaların yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bilgisayarları taramak için tek yapmanız gereken IP adresi aralıklarını girmek ve sorunlara sahip noktaların bulunmasını beklemek.

İsteyen kullanıcılar admin yetkileri ile işlem yapmak için kullanıcı adı ve şifrelerini de girebilirler. Tarama işlemleri tamamlandıktan sonra her bir hostun açıklamasını, adresini, hotfixini ve diğer bilgilerini bir tablo halinde görebilirsiniz.

Program maalesef sadece eksik olan yama bilgilerini gösterebiliyor ve yamaları direkt olarak kurmak mümkün değil. Kurulum denendiğinde ise bu işin yapılmasını sağlayabilecek başka programların indirilme sayfalarına yönlendiriliyorsunuz.

Kullanımı sırasında işlemci ve bellek tüketimi oldukça makul düzeyde olan programı uzak bilgisayarların güvenlik ve güncelliğini sık sık kontrol etmek zorunda olanlar beğeneceklerdir.