NetPaylas

NetPaylas

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,234
  • DOSYA BOYUTU 2.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BiySoft

NetPaylas kapsamlı ve güvenilir özellikleriyle dikkat çeken ve kablosuz internet bağlantısına sahip bilgisayarlar üzerinden ağ paylaşımı yapmaya imkan veren bir programdır.

NetPaylas temel olarak Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş bir ağ paylaşma aracıdır. Program kablosuz bağlantı özelliğine sahip bilgisayarlar üzerinde internet paylaşımı yapmaya imkan sağlamak üzere tasarlanmış.

Bu kategoride ne yazık ki çok fazla seçenek mevcut değil ve sunulan diğer programların da bazı problemleri bulunmakta. NetPaylas bu kategorideki boşluğu gidermek adına kapsamlı ve güvenilir özelliklerle donatılmış olup, kullanıcılara en iyi hizmeti vermek üzere tasarlanmıştır.

Kolay kullanım özelliklerinin yanı sıra güvenlikten de ödün vermeyen programda sade ve anlaşılır bir arayüz kullanılmış. Programın en fazla öne çıkan özelliklerinden biri de Türkçe dil desteği sunması. Bu sayede karmaşık İngilizce terimlere ihtiyaç duymadan işinizi tamamlayabilirsiniz. Elbette tercihinizi İngilizce'den yana da kullanma şansına sahipsiniz.

Programı kullanarak internet paylaşmak bir dizi basit işleme dayanıyor. Öncelikle paylaşacağınız ağa bir isim atamalı ve güvenlik için bunu bir şifre ile desteklemelisiniz. Bu aşamadan sonra bilgisayarınızı internet erişim noktası olarak kullanmanız mümkün. Sağ altta yer alan butonu kullanarak ağınıza bağlanan bilgisayarları veya mobil cihazları görme şansına sahipsiniz.

Eğer olması gerektiği gibi çalışan ve kapsamlı bir internet paylaşma programı arıyorsanız NetPaylas mutlaka denemeniz gereken yazılımlardan bir tanesi. Kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlanan programı bir an önce indirmenizi tavsiye ediyorum.