NetShareMonitor

NetShareMonitor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 132
  • DOSYA BOYUTU 2.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecurityXploded Inc

NetShareMonitor, yerel ağ üzerinde paylaştığınız dosya ve klasörleri korumanız için geliştirilen ücretsiz bir ağ yazılımıdır.

NetShareMonitor, bilgisayar kullanıcılarının yerel ağ üzerinde paylaşmış oldukları dosya ve klasörleri takip etmelerine ve olası izinsiz erişimlere karşı korumalarına olanak sağlayan ücretsiz bir ağ güvenlik yazılımıdır.

Paylaşımda olan klasörleriniz üzerine aynı ağ üzerinde yer alan diğer bir kullanıcı tarafından giriş yapılması durumunda bunu kaydeden program, klasörlerinizi kimlerin ziyaret ettiğini görmenize olanak sağlar.

Daha sonra görüntüleyebilmeniz için tüm bu bilgiler istatistiksel olarak bir dosya üzerine kaydedilir ve istediğiniz zaman bu dosyayı açarak bilgisayarınızın üzerine kimlerin, ne zaman giriş yaptığını görebilirsiniz.

Bilgisayarınıza giren kişinin kullanıcı adını ve açtığı dosya sayısını görüntülemenize olanak sağlayan program, şüpheli girişlere karşı kendinizi kolayca korumanızı sağlayacaktır.

Yerel ağ üzerinde paylaşmış olduğunuz dosya ve klasörleri kimlerin kullandığını takip etmek, paylaşmış olduğunuz dosyaları kimlerin kullandığını görüntülemek ve olası izinsiz girişlerin önüne geçmek için kullanabileceğiniz NetShareMonitor'ü tüm kullanıcılarımıza öneririm.