Network Scanner

Network Scanner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,944
  • DOSYA BOYUTU 2.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lizard Systems

Network Scanner, ağ analizleri için kullanılabilecek olan güvenilir bir IP tarama programıdır.

Network Scanner, tek bir IP adresini veya tüm bir yerel ağı taramanıza olanak sağlayan oldukça gelişmiş bir IP tarama  programıdır.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, kullanıcılara birçok farklı ve gelişmiş ağ aracını bir arada sunmaktadır.

Programı kullanabilmek için öncelikle tarama yapmak istediğiniz bir IP adresi belirlemeli veya doğrudan yerel ağınız üzerinde yer alan bilgisayarlara ait IP'leri taramalısınız.

Aynı zamanda taramak istediğiniz bir IP aralığı belirleyebilir ve tüm IP aralığında yer alan bilgisayarlara ait bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

İlk bakışta Network Scanner, gözünüze biraz karışık gelebilecek olsa da zaman içerisinde programın kullanımının ne kadar kolay olduğunu farkedeceksiniz ve isterseniz program içerisinde yer alan yardım dosyaları aracılığıyla da nasıl kullanılabileceğini öğrenebilirsiniz. Tüm Windows versiyonları üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışan program, internet bağlantısı gerektirmektedir.

IP tarama işlemleri için kullanıcılara oldukça etkili bir çözüm sunan program, tarama işlemlerini oldukça kısa sürede tamamlamakta ve kullanıcılara güvenilir bir veri sağlamaktadır.