Nibblers

Nibblers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 599
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Mobile

Nibblers, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor.

Angry Birds'ün tasarımcısı Rovio tarafından geliştirilen Nibblers, mobil dünyada epey ses getirecek özelliklere sahip bir eşleştirme oyunu olarak dikkatleri üzerine topluyor.

Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda birbirinden sevimli karakterlerle ve ilginç hikaye akışıyla zenginleştirilmiş bir meyve eşleştirme oyunu deneyimi yaşıyoruz. Oyundaki temel amacımız ekrana serpiştirilmiş olan meyveleri parmak hareketleri ile yatay veya dikey olarak yan yana getirmek.

Bunu yapabilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz gerekiyor. Söz konusu eşleştirme görevini gerçekleştirebilmek için en azından dört tane meyveyi yan yana getirmemiz gerekiyor. Elbette dört taneden fazlasını eşleştirebilirsek daha fazla puan alıyoruz.

Nibblers'ta oyunseverleri 200'den fazla bölüm bekliyor ve bu bölümlerin hepsi farklı tasarımlara sahipler. Bu tarz bir oyundan beklediğimiz gibi bu oyunda da zorluk seviyesi giderek artıyor. Her bölümde karşımıza çıkan sevimli karakterler verdikleri ipuçları ile işimizi kolaylaştırmaya çalışıyorlar. Bazı bölümlerin sonunda karşılaştığımız bölüm sonu canavarları ise yeteneklerimizi sonuna kadar sınıyorlar.

Oyunun en iyi özelliklerinden birisi de Facebook desteği sunuyor olması. Bu özellik üzerinden Facebook'taki arkadaşlarımızla puanlarımızı kıyaslayabiliyoruz.

Eğer siz de beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, kategorisinin güçlü isimlerindne olan Nibblers'a mutlaka göz atmalısınız.