Nihilumbra

Nihilumbra

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 132
  • DOSYA BOYUTU 246.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BeautiFun Games

Nihilumbra eğlenceli bir platform oyunudur

Nihilumbra güzel bir hikayeyi eğlenceli bir oynanış ve yaratıcı bulmaca örnekleri ile birleştiren bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Nihilumbra'da Born adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Born, alışageldiğimiz oyun kahramanlarından bir hayli farklı bir kahraman. Boşluğun bir parçası olarak yaratılmış olan Born engelleyemediği bir lanet ile doğmuştur. Kendini boşluktan ayırma ve serbestçe dolaşabilme imkanına erişmiş olan Born, Nihilumbra dünyasına adım atabilmiş ve renkleri birer birer keşfetmeye başlamıştır. Keşfettiği bu renkler ona güçlü yetenekler kazandırmış ve dünyayı dönüştürebilme gücü vermiştir. Fakat bu yetenekleri içinden çıkmış olduğu boşluk tarafından tehdit edilmektedir. Attığı her adımda Born'u takip eden boşluk onu ilk fırsatta kendisiyle bir yapacaktır. Bize düşen görev de Born'a yardımcı olmak ve boşluğu yenmesini sağlamak.

Nihilumbra genel olarak bakıldığında Mario tarzı platform oyunu yapısını güzel grafiklerle ve etkileyici bir hikayeyle birleştiriyor. Oyundaki bölümlerde boşluk bizi sürekli takip ederken engelleri aşmamız, tuzakları atlatmamız, üstümüze gönderilen canavarları alt etmemiz ve zorlu bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bu işleri yaparken boşluğun gölgesini sürekli üzerimizde hissediyoruz. Bu nedenle zamanı dikkatli bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

Nihilumbra'yı 2 farklı kontrol sisteminden birini kullanarak oynayabilirsiniz. Mobil platform oyunlarının en başarılı örneklerinden biri olan Nihilumbra'yı vakit kaybetmeden oynamanızı tavsiye ediyoruz.

ARTILAR

Yaratıcı bulmacalar

Güzel hikaye

Güzel grafikler

EKSİLER