Note Everything

Note Everything

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 95
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SoftXperience

Note Everything uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda hem yazılı hem de sesli şekilde not tutabilirsiniz.

Note Everything uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir not tutma uygulaması ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Kullanabileceğiniz pek çok gelişmiş ve karmaşık not tutma uygulaması mevcut ancak Note Everything bunlar arasından basit arayüzü ve özellikleri sayesinde kolayca sıyrılabiliyor.

Uygulamanın temel hedefi notların en hızlı şekilde aktarıması olduğu için gereksiz detaylar bulunmuyor ve açılması ile çalışması neredeyse hemen gerçekleşiyor. Böylelikle uygulamanın özellikleri yüklenene kadar beklemenize gerek kalmıyor ve hemen çalışmaya hazır hale geliyor.

Fakat basit bir yapıya sahip olsa da hem klavye ile yazı girişlerini destekliyor, hem de sesli kayıt yapma ve çizim yapma özelliklerine sahip. Aceleniz varsa ve hemen bir şeyler çizmeniz gerekiyorsa veya ses kaydıyla not tutmanız gerekliyse uygulamanın temel özellikleri sayesinde bunları hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamada widget desteği de yer aldığı için telefonunuzun ana ekranını kullanarak notlarınızı hızlıca ekleyebilir ve uygulamayı hiç açmadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Her ne kadar en gelişmiş not tutma uygulaması olmasa da, kullanışlılık bakımından pek çok rakibinden önde ve böylece hızını da korumayı başarıyor. Daha fazla seçenek için uygulama içi satın alma opsiyonları da kullanılabilir.