Npackd

Npackd

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 200
  • DOSYA BOYUTU 7.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Npackd

Npackd uygulamasını kullanarak bilgisayarınızda yer alan yazılımları kolayca yönetebiliyorsunuz.

Npackd programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz diğer programları kolayca bulmanızı ve yönetmenizi sağlayan ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Oldukça kolay kullanılır yapısı ve hızlı çalışan fonksiyonları sayesinde PC'lerinize kurmak ve kaldırmak istediğiniz programlar hususunda olabildiğince rahat olacağınıza inanıyorum.

Programın arayüzünde yer alan uygulama arama aracı sayesinde bilgisayarınıza kurmak istediğiniz programlara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Varolan program sürümlerinin her zaman en güncel sürüm olması sayesinde yeniden üretici sitesini ya da diğer indirme sitelerini arama gibi zorluklarla da karşılaşmıyorsunuz. Programlarınızın kurulumu gerçekleştikten sonra yeni bir sürüm ortaya çıkarsa, bu konuda sizi bilgilendiren ve hemen son sürümü kurabilen Npackd, böylelikle iyi bir yazılım yöneticisi olabiliyor diyebilirim.

Npackd ile program kurulumları esnasında herhangi bir butona basmak zorunda da değilsiniz. Zira tüm kurulumlar sessiz kurulum kurallarına göre gerçekleştiriliyorlar ve kaldırma işlemleri için de aynısı geçerli. Böylelikle hem rahatsız edici pencerelerden hem de ileri butonuna basıp durmaktan kurtulabiliyorsunuz.

Elbette uygulamanın kendi 900 programlık deposundan faydalanmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda kendi kişisel depolama birimlerinizde barındıracağınız program kurulumlarını da kullanabiliyor, sadece güvendiğiniz kurulumları oraya yerleştirebiliyorsunuz. Bu tür kişiselleştirmelerin kullanıcı gizliliği ve güvenliği için oldukça yeterli olduğuna inanıyorum.

Eğer bilgisayarınızdaki program ve yazılımları yönetecek bir yazılım yöneticisi arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.