NTShare Photo Recovery

NTShare Photo Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,825
  • DOSYA BOYUTU 3.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NTShare Software Co., Ltd.

NTShare Photo Recovery ile silinen dosyalarınızı kurtarabilirsiniz

NTShare Photo Recovery kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma yazılımıdır.

İsminin aksine sadece fotoğraf kurtarma konusunda uzmanlaşmayan program, video kurtarma, ses dosyası kurtarma ve döküman kurtarma konusunda da kullanıcılara çözüm sunmakta. Günlük hayatımızda bilgisayar kullanırken bilgisayarımızda depoladığımız dosyaları yanlışlıkla silebiliyoruz. Bu sildiğimiz dosyaları geri dönüşüm kutusunda temizlediğimizde ise bu dosyaları normal yollarla geri getirmek mümkün olmuyor. İşte bu tip durumlarda bize NTShare Photo Recovery benzeri bir dosya kurtarma yazılımı gerekiyor.

NTShare Photo Recovery bilgisayarınıza bağlı sabit disklerin yanında harici belleklerden dosya kurtarma imkanı da sunuyor. Bu tip belleklerden yanlışlıkla dosya silmek çok daha kolay; çünkü silinen dosyalar geri dönüşüm kutusuna gönderilmemekte. Bu nedenle NTShare Photo Recovery bize bilgisayarımıza bağladığımız USB bellekten silinen dosyaları geri getirme, hafıza kartından dosya kurtarma durumları söz konusu olduğunda geçerli bir çözüm sunmakta.

NTShare Photo Recovery ile harici veya sabit depolama birimlerinizden sildiğiniz Excel, Word, Powerpoint, PDF gibi ofis dökümanlarının yanında RAR dosyaları, ZIP dosyaları gibi farklı arşiv dosyalarını da kurtarabilmektesiniz.