Nymgo

Nymgo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 730
  • DOSYA BOYUTU 15.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Splendor Telecom

Nymgo, Windows işletim sistemi üzerinde kullanabileceğiniz başarılı bir masaüstü telefon uygulamasıdır.

Nymgo, arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş partnerlerinizle iletişim kurmanıza olanak sağlayan VoIP tabanlı bir iletişim çözümüdür. Program yardımıyla bilgisayarınız ve internet bağlantınızı kullanarak farklı kişilere ait telefonları hızlı ve kolay bir şekilde arayarak, konuşmaya başlayabilirsiniz.

Her türlü cep ve ev numarasını arayabileceğiniz programın arayüzü oldukça sade ve kullanışlıdır. Kullanıcıların kafasını karışık ayarlarla karıştırmak yerine tamamen arama yapmaya odaklanmış olan Nymgo, otomatik olarak bilgisayarınızda yüklü olan ses kartı ve mikrofon gibi cihazları tanımaktadır.

Programın ana ekranı üzerinde görebileceğiniz harita bulunduğunuz konumu göstermektedir ve harita üzerinde farklı yerleri gezerek arama ücretlerini ve ülkelere ait arama kodlarını görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda aradığınız kişileri kişiler listenize ekleyerek daha sonra hızlı bir şekilde tekrar arayabilirsiniz.

İsterseniz görüşmelerinizi bilgisayarınıza kaydetmenize ve daha sonra tekrar kontrol etmenize de olanak sağlayan program, kayıt formatı olarak WAV'ı kullanmaktadır.

Genel olarak bakıldığında VoIP protokülünü kullanan başarılı bir masaüstü telefon uygulaması olan Nymgo, yurtdışı aramaları yapmak için oldukça idealdir.