O&O MediaRecovery

O&O MediaRecovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,000
  • DOSYA BOYUTU 9.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici O&O Software

İstemeden sildiğiniz ses, fotoğraf ve video dosyalarınızı kolayca geri getirmek istiyorsanız, bu programa mutlaka göz atmalısınız.

O&O MediaRecovery Windows bilgisayarlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir dosya kurtarma aracıdır. Bu programı kullanarak yanlışlıkla sildiğiniz fotoğraf, ses ve video dosyalarını emeksizce geri getirebilirsiniz.

Özenle sakladığınız fotoğraflarınız, ses dosyalarınız ve videolarınız yanlışlıkla silindiyse ve nasıl geri getireceğinizi bilmiyorsanız bu programı denemenizde fayda var. Son derece basit ve kolay anlaşılır bir arayüze sahip olan O&O MediaRecovery ile farklı formattaki dosyalarınızı hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kurtarabilirsiniz. Adım adım yardım desteği sunan programda yapmanız gereken ilk şey dönüştürmek istediğiniz dosyanın yer aldığı sürücüyü seçmek. Sonraki aşamada program otomatik olarak tarama işlemine başlayacaktır. İşlem bittiğinde size bulunan dosyalar hakkında detaylı bir liste çıkartacaktır. Bu listeden dilediğiniz dosyaları seçip kolaylıkla kurtarabilirsiniz.

Program aynı zamanda fotoğraf makineleri, dijital kameralar ve USB belleklerle de uyum içerisinde çalışabilmekte. Her türden dosyalar üzerinde çalışmasa da önizleme seçeneği de mevcut. Dosyaları dönüştürmeden önce önizlemesine bakıp doğru dosya olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Eğer siz de hatayla sildiğiniz dosyaları kolayca geri getirmek istiyorsanız, O&O Media Recovery güvenle kullanabileceğiniz programlar arasında yer alıyor.