Object Fix Zip

Object Fix Zip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,153
  • DOSYA BOYUTU 1.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Essential Data Tools

Object Fix Zip programını kullanarak bozulmuş ZIP dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Object Fix Zip programı, bilgisayarınızda bulunan hasar görmüş ZIP dosyalarının tamiri için kullanılabilen ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Hem kolay kullanımlı olması hem de oldukça güzel sonuçlar vermesi sayesinde kesinlikle göz atmak isteyebileceklerinizden birisi olacağını düşünüyorum.

İnternetten indirilen yahut diskte bulunan ZIP dosyalarının bazen bozulduklarını ve arşiv programlarının onları açamadıklarını siz de farketmişsinizdir. Object Fix Zip sayesinde bozulmaya uğrayan bu dosyaların olabildiğince büyük bir kısmı kurtarılıyor ve kullanıcıların ihtiyaç duyacakları verilere erişmeleri mümkün hale geliyor.

Dosya indirme işlemleri sırasındaki kesintilerden de kaynaklanabilen bu duruma karşı maalesef Winzip, Winrar gibi programlar yeterince etkili olamıyorlar ve alternatif ZIP tamiri programlarına ihtiyaç duyulabiliyor. Object Fix Zip maalesef sadece ZIP formatıyla sıkıştırılmış dosyalar için destek sunuyor ve bu nedenle rar, tar.gz, ace gibi diğer sıkıştırma formatlarında sorunlar yaşayanlara yardımcı olamadığını da eklemek gerekiyor.

Programın sahip olduğu işlem sihirbazı sayesinde adım adım yapılması gerekenleri görmek ve buna göre hareket etmek mümkün oluyor. Ancak her dosyanın tamirinin ve kurtarılmasının mümkün olmadığını, çünkü hasarın düzeyine göre işlemlerin değişebileceğini de akıldan çıkarmamak lazım.

Eğer çok acil bir şekilde bozulmuş ZIP arşivlerinizdeki dosyalara ihtiyaç duyuyorsanız göz atmadan ve denemeden geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.