Online Ses Kesici

Online Ses Kesici

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,436
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 123apps.com

Online Ses Kesici kullanarak programsız şarkı kesebilirsiniz

Online Ses Kesici kullanıcılara internet üzerinden programsız MP3 kesme ve şarkı kesme imkanı veren, bunun yanında videolardan ses alma, format dönüştürme ve iPhone zil sesi yapma işlemlerini de gerçekleştirebilen ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir internet servisidir.

Online Ses Kesici sayesinde MP3 formatındaki veya diğer formatlardaki ses dosyalarınızdaki istenmeyen bölümleri kırpabiliyor, şarkılarınızı kısaltabiliyor veya farklı parçalara ayırabiliyorsunuz. Program bu işi saniyeler içerisinde gerçekleştirmenize olanak sağlayan kullanışlı bir arayüze sahip. Online Ses Kesici ile ses dosyalarınızı veya videolarınızdaki sesleri 3 adımda kesebilmektesiniz. İlk adımda keseceğiniz ses dosyasını veya videoyu seçmektesiniz. İkinci adımda ise parça üzerinde keseceğiniz bölümü belirliyorsunuz. Bu iş için başlangıç ve bitiş noktalarını belirlemektesiniz. 3. adımda ise kestiğiniz dosyayı bilgisayarınıza kaydetmektesiniz.

Online Ses Kesici ile iPhone için zil sesleri yapabilirsiniz. Bu iş için 2. adımda zaman çizelgesinin altından iPhone ses tonu özelliğini seçmeniz gerekmekte. Keseceğiniz dosyaları farklı ses formatlarına da dönüştürebiliyorsunuz. Servis kestiğiniz ses dosyalarını veya videolardaki sesleri MP3 formatı haricinde AMR, WAV veya AAC formatlarında da kaydedebilmenize olanak sağlamakta.

Online Ses Kesici kesme işlemleri sırasında size önizlemeler de sunuyor. Böylece keseceğiniz dosyanın nasıl olacağını işlemi tamamlamadan önce görebiliyorsunuz.

ARTILAR

iPhone zil sesi yapma

Farklı ses formatlarında kayıt imkanı

Videolardan ses alma

3 adımda hızlıca ses dosyası kesebilme

Pratik kullanım sunan kullanıcı dostu arayüz

Kesme işlemleri sırasında önizleme sunulması

EKSİLER