Opera Touch

Opera Touch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 709
  • DOSYA BOYUTU 8.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Opera

Opera Touch mobil web tarayıcı, tek elle rahat gezinme deneyimi yaşatıyor.

Opera Touch, tek elle rahat kullanım sunan hızlı mobil web tarayıcı. Opera’nın hareket halinde webde gezinme deneyimini kolaylaştıran yeni modern internet tarayıcısı Opera Touch’ı Android telefonunuza indirip denemenizi tavsiye ederim. QR kod tarama, reklam engelleme, kripto para madenciliği koruması, sadece QR kodla PC entegrasyonu ve daha birçok özelliğe sahip hızlı, pratik bir web tarayıcıdan bahsediyorum.

En çok tercih edilen web tarayıcıları arasında olan Opera’nın ilk olarak Android telefon kullanıcılarına açtığı yeni mobil tarayıcısı Opera Touch, klasik web tarayıcılardan farklı bir deneyim sunuyor. Karşılama ekranında sadece son girdiğiniz siteler karşınıza çıkıyor. Alttaki Fast Action adı verilen hızlı eylem butonu tarayıcının can alıcı noktası. Bu butona dokunursanız QR kod tarama ve sesli arama seçenekleri çıkıyor. Basılı tutarsanız web adresini - ekranın üst noktasına ulaşmaya çalışmadan - hızlıca girmenizi sağlayan bir klavye simgesi ve son açtığınız siteyle birlikte açık sekmelerinize ulaşabileceğiniz bir klasör yığını gösteriliyor.

Opera Touch, My Flow, Ana sayfa ve Geçmiş sekmelerinden oluşuyor. Opera’yı bilgisayarınızda da kullanıyorsanız My Flow ile cihazlar arası senkronizasyonu sağlamış oluyorsunuz. Kendinize gönderdiğiniz linkler, fotoğraflar, videolar My Flow sekmesinde toplanıyor. Ana sayfanız, bilgisayardan da bakmaya devam edebileceğiniz siteler ve sık ziyaret ettiğiniz sitelerden oluşuyor. Geçmişte klasik tarih bazlı girdiğiniz siteler gösteriliyor. Tarama verilerini silmek için Ayarlar’a gitmeniz gerekiyor. Ayarlar demişken, reklam engelleme, kripto para madenciliği koruması, yeni sekme davranışı, dokunsal geri bildirim (hızlı eylem butonunda seçenekler arası geçişteki titreşim) ile oldukça sade bir Ayarlar menüsü oluşturulmuş.

Karanlık tema dışında herhangi bir eksiği olmayan Opera Touch’ı büyük ekranlı akıllı telefon kullanıcılarına özellikle tavsiye ediyorum.