OUTDATEfighter

OUTDATEfighter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,902
  • DOSYA BOYUTU 1.93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SPAMfighter

Bilgisayarınızdaki programların otomatik olarak güncellemesini sağlamak istiyorsanız OUTDATEfighter'ı indirin.

Bilgisayarınızda bulunan programların otomatik olarak güncellenmesini sağlamak için hazırlanan OUTDATEfighter programı sayesinde yüklediğiniz onlarca farklı programın yeni sürümlerinin olup olmadığını teker teker kontrol etme zahmetinden kurtuluyorsunuz.

Eski sürümde kalmış uygulamalar PC'nizin performansının düşmesine, yeni özelliklerden faydalanmanızı engellemeye ve çeşitli güvenlik sıkıntılarına neden oluyorlar. OUTDATEfighter sayesinde sisteminiz otomatik olarak taranıyor ve eski tarihli sürümlere sahipseniz hemen bir kaç tıklama ile en son program versiyonlarını bulabiliyor ve yükleyebiliyorsunuz.

Bunun yanında indirilen dosyalar potansiyel malware yazılımlar içerebilecekleri için ufak bir taramadan geçiriliyorlar ve yükleyip yüklememek istediğiniz konusunda program sizi bilgilendiriyor.

Ayrıca yüklü olan programları kaldırmak yani uninstall etmek isterseniz de yine OUTDATEfighter'ın özelliklerinden faydalanabilir ve çok hızlı bir şekilde programların kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Çok fazla program kullananlar için ideal olan bu uygulamayı herkesin bir kez denemesi gerekiyor.